Signed Up Players

Players that have signed up and completed their payment will be added to the lists below.


Swedish Masters (Friday)

Morgan Åkesson

David Lindero

Hugo Nordland

Robin Andersson

5. Asbjörn Willersrud

Holger Lischke

Kevin Ota

Michael Hesselberg

Tom Zickora

10. Arvid Nordland

Daniel Connock

Jonas Brand

Christian Vouilloz

Amund Stokke

15. Stian Engebretsen

Geir Vedeld

Peter Cornelius Dyhre-Poulsen

Alan Williams

Gil Surepi

20. Peter Johan Veisig Baggesen

Hugo Svanborg

Olov Winroth

Peter Bom Jensen

Niklas Tihman

25. Björn Wahlstrand

Niklas Ledin

David Gustafsson

Johan Sånesson

Juan Salcedo

30. Norbert Brunhuber

Patrick Dunford

Simon "Swedish Master" Battersby

Tomasz Mucha

Johan Ljungström

35. Sverre Reikvam

Mark Whitenstall

Jake Wilstrop

Ben hampshire

Magnus Forslund

40. Jacob Hjort

Erik Holm

Johan Dyrlind

Christoffer Wedding

Joakim Rapp

45. Alexander Blomquist

Nikolaj Rasmusen

Tom Kenneth Solli

Mikkel Christensen

Sindre Kjølvang

50. Lars Erik Gullberg

Lars Einar Brandshaug

Jan Endre Pettersen

Merete Fries Inleggen

Carl Monke

55. Oskar Siebeck

Gustaf Berggren

Jonas Nyren

Michael Christiansen

Alexander Ivanovic

60. Peter Alsén

Trond Bergsrud

Henrik Oskarsson

Mattias Dreifaldt

Ole Alvstad

65. Henrik Mortensen

Kasper Larsen

Mikkel Mandal

Rasmus Mölbak

Sebastian Kaas Peterson

70. Redrik Raben

Martin Röhme

Öystein Berg

Hans Leonard Kjenes

David Truedsson

75. Johan Lindsten

Lars Even Hjelen

Lasse Kalberg

Rui Gil

Öystein Huse


Team Tournament (Saturday)

Morgan Åkesson

David Lindero

Hugo Nordland

Robin Andersson

5. Asbjörn Willersrud

Holger Lischke

Kevin Ota

Michael Hesselberg

Tom Zickora

10. Arvid Nordland

Daniel Connock

Jonas Brand

Christian Vouilloz

Amund Stokke

15. Stian Engebretsen

Geir Vedeld

Peter Cornelius Dyhre-Poulsen

Alan Williams

Gil Surepi

20. Peter Johan Veisig Baggesen

Hugo Svanborg

Olov Winroth

Peter Bom Jensen

Niklas Tihman

25. Björn Wahlstrand

Niklas Ledin

David Gustafsson

Johan Sånesson

Juan Salcedo

30. Norbert Brunhuber

Patrick Dunford

Simon "Swedish Master" Battersby

Tomasz Mucha

Johan Ljungström

35. Sverre Reikvam

Mark Whitenstall

Jake Wilstrop

Ben hampshire

Magnus Forslund

40. Jacob Hjort

Erik Holm

Johan Dyrlind

 Alexander Blomquist

Nikolaj Rasmusen

45. Tom Kenneth Solli

Mikkel Christensen

Sindre Kjølvang

Lars Erik Gullberg

Lars Einar Brandshaug

50. Jan Endre Pettersen

Merete Fries Inleggen

Carl Monke

 Oskar Siebeck

Gustaf Berggren

55. Jonas Nyren

Michael Christiansen

Alexander Ivanovic

Peter Alsén

Trond Bergsrud

60. Henrik Oskarsson

Mattias Dreifaldt

Ole Alvstad

Henrik Mortensen

Kasper Larsen

65. Mikkel Mandal

Rasmus Mölbak

Sebastian Kaas Peterson

Redrik Raben

Martin Röhme

70. Öystein Berg

Hans Leonard Kjenes

David Truedsson

Johan Lindsten

Lars Even Hjelen

75. Lasse Kalberg

Rui Gil

Öystein Huse


Steamroller (Sunday)


Guild Ball (Friday)

See

https://www.longshanks.org/events/?event=2377

Guild Ball Swedish National Championship (Saturday)

See 

https://www.longshanks.org/events/?event=1946

Guild Ball (Sunday)

See 

https://www.longshanks.org/events/?event=2378





ADDRESS:

Stadiongatan 21

217 62 Malmö


Email: info@battleatlund.se

Dates:

17-19 August 2018


Copyright @ All Rights Reserved